Lekarze Stomatolog Gorzów Wielkopolski

lek. dent. Andrzej Kierat

NZOZ Centrum Stomatologiczno-Periodontologiczne "Periodent" Zofii Adamskiej-Miałkowskiej
Pułaskiego 52
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały fachowiec, życzliwy znający się na rzeczy. Pan doktor godny polecenia, budzący zaufanie. Jeden z najlepszych stomatologów w Gorzowie Wlkp.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Michał Dojs

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 19 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam z całego serca! Wiedza, umiejętność odpowiedzi dzielenia się nią i pełen profesjonalizm przy jednoczesnym dbaniu o dobro pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Grażyna Romanowska

W KAMIENICY gabinety stomatologiczne
Łokietka 11a/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo polecam. Swietne podejscie do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Wczesniej mialam uraz do dentystow i balam sie przed kazda wizyta. A do Pani Doktor ide z przyjemnoscia. I wychodze od niej ze lazami (spowodowane smiechem). Jeszcze raz goraco polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Włodzimierz Wójcicki

Deszczno 25/3
66-446 Gorzów Wielkopolski

Koszt wizyty 120 zł/"jedną dziurkę". Może nie jest to najtaniej, jednak warto wydać te pieniądze. Jest moim stomatologiem o 20 lat, raz gdy chciałam przyoszczędzić, poszłam do innego dentysty do tej pory tego żałuję. Pacjenci Pana Włodka pokonują setki kilometrów specjalnie dla wizyty w jego gabinecie, to samo mówi za siebie :) POLECAM!!!

lek. stom. Grzegorz Sanocki

Sanocki Clinic
Warszawska 28
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Monika Czarnota

Centrum Stomatologii Estetycznej "Dental Medica"
Plac Jana Pawła II 56/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor Monika ma czas dla kazdego. Nie spieszy się, jest cierpliwa, spokojna. Nie patrzy tylko na jeden ząb ale ocenia stan całego uzebienia i jego problemów. Tego nie zrobił nikt w innych gabinetach! Pełne zaufanie.Podejście kompleksowe.

lek. dent. Karolina Kasprzak-Kwilińska

W KAMIENICY gabinety stomatologiczne
Łokietka 11a/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Usługa - profesjonalna, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Pani doktor tłumaczy dokładnie co i jak będzie wykonywane, bez pośpiechu i nerwów. Także podczas całego zabiegu/wizyty trwa rozmowa z pacjentem co rozładowuje napięcie oraz sprawia iż wizyta przebiega szybko i w przyjemnej dla pacjenta atmosferze. Wizyta w gabinecie jest bardzo miłym zaskoczeniem dla osób, które tak jak i ja były tam pierwszy raz. Polecam, zwłaszcza iż wciąż na rynku brak tak ...

lek. dent. Paweł Grześkowiak

66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentny , miły i sympatyczny człowiek - polecam .

Mateusz Kaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doktor Kaja, uratował mi ząb który były juz do usunięcia. Choc leczenie było dziwne (jakaś guma na ustach- kowerdam i mikroskop nad głową) to ząb przestał bolec i teraz jest ok.

lek. dent. Adriana Szczepańska-Gałgańska

Pluty 6/3, Gorzów Wlkp.
Gorzów Wielkopolski

Dojezdzam z daleka, zeby skorzystac z uslug pani Galganskiej. Pani doktor jest bardzo kompetentna i jestem zawsze pewna, ze postawi dobra diagnoze. W chwili obecnej planujemy duza prace na implantach tytanowych. Pani Galganska zostala mi polecona jako jeden z niewielu gorzowskich ekspertow w tej dziedzinie.

lek. dent. Justyna Lewandowska-Klaus

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
66-400 Gorzów Wielkopolski

Uczęszczam od wielu lat, za każdym razem wszystko jest robione porządnie, sterylnie, bezboleśnie. Gorąco polecam !

Tomasz Lech

Sybiraków 21
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ceny ze strony internetowej nijak mają się do tych o których słyszy się na miejscu. Leczenie zęba wyceniono mi na 1500zł. Pan Lech chciał w po zatruciu zęba kilka razy wymieniać wkład po leczeniu kanałowym. Za samo zatrucie zapłaciłam 240zł, a w lepiej wyposażonym gabinecie był to koszt 150zł. Do tego 200 zł za leczenie 1 kanałowego zęba. Bez potrzeby powtarzania tej czynności. Czyli u pana Lecha byłby to koszt ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

lek. dent. Dorota Rusin

Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z o.o.Punkt Pobrań Gorzów Wlkp.
Mieszka I 56
66-400 Gorzów Wielkopolski

Od ponad 20 lat leczę moje żeby u pani dr. Rusin, mieszkam w UK i gdy mam problem to specjalnie przyjeżdżam do polski do dr. Rusin, godna polecenia, miła, uprzejma, delikatna.
Opinia dodana przez: Wieslawa

lek. dent. Barbara Brukszta

gen. Kutrzeby 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Poszlam do Pani doktor na usuniecie kamienia. Pani doktor (nie wiem czy zasluguje na ten tytul) uparla sie ze zamiast usuniecia kamienia wymieni mi plombe Bo to plomba starego typu. Nie zrobila konkretnego przegladu ale stwierdzila ze nie mam NIC do leczenia. Wymiana plomby trwala 2 godziny I kosztowala 500 zlotych. Pani w trakcie wizyty opowiadala o bibliach i dala mi psalmy do czytania na uspokojenie... Na zajutrz udalam sie ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Anna Jaworucka

Okulistyczne Centrum Chirurgii NZOZ Korżel Poradnia Okulistyczna i Leczenia Jaskry
Plac Jana Pawła II 74AB
66-400 Gorzów Wielkopolski

Niestety nie polecam pani doktor. Zęby moje zostały poleczone tragicznie. Ząb bolacy zosral zablombowany bez leczenia dziś po 6 miesiącach ból niesamowity. Pani doktor stwierdziła że nic nie mam już do leczenia jak się okazało jest na odwrót. Jedyne co mogę napisać to pani doktor była sympatyczna cała reszta to porażka. Nie polecam gdyż znów czeka mnie rozwiercanie i kanałowka. Zęby do ponownego leczenia. Myślę że pani doktor ma słabe ...
Opinia dodana przez: Kamila

dr Małgorzata Ulm-Midloch

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Do wypełniania kanałów , używała niedozwolonych substancji . Na prośbę pacjenta nie wydała kserokopii karty pacjenta .

lek. dent. Marzena Okuszko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

jestem pacjentka P.doktor Okuszkood 3 lat. jestem bardzo zadowolona z leczenia przez panią doktor ,jak również przez Panią doktor Katarzynępawłowską-derlatkę.Panie Doktor są wysokiej klasy specjalistkami,o wysokich kfalifikacjach zawodowych,cechuje je ogromna erudycja ,kompetencja. Mają bardzo dobre podejście do pacjenta ,są miłe ,grzeczne,mówią na czym będzie polegało leczenie i kompleksowo podchodzą do problemu zdrowotnego. W porównaniu do innych lekarzy -wizyty i leczenie w gabinecie doktor Okuszko jest tanie ,a leczenie wykonane jest ...

lek. dent. Marta Dyrak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " STOMIK "
Bohaterów Westerplatte 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Boi sie wiercenia ..tragedia z bolem niema co isc ...nie umie leczyc choc jest bardzo mila

Anna Tylman-Matuszak

Władysława Łokietka 31 lok. 3a